Ponad 30 lat doświadczenia​

Salon Optyczny Wrzos powstał w 1990 roku. Działamy dla Państwa od ponad 30 lat, więc możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem w dziedzinie optyki. Obecnie posiadamy 6 salonów sprzedażowych w rożnych częściach Lublina, tak aby mieli Państwo dostęp do naszych usług jak najbliżej swojego domu. Kilka lat temu otworzyliśmy pierwszy w Lublinie Salon optyczny dedykowany dla dzieci i młodzieży. Oferujemy w nim szeroki asortyment soczewek, okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Naszym głównym celem jest sprostanie wymaganiom naszych Klientów, dlatego ciągle wprowadzamy nowe modele opraw okularowych i staramy się aby nasze produkty cechowało niepowtarzalne wzornictwo, zgodne z aktualną modą. Wizerunek i prestiż naszej firmy to nie tylko produkty, ale również ludzie, którzy tworzą zespół profesjonalistów na najwyższym poziomie. Istotnym elementem jest dla nas kultura organizacyjna oraz wartości. Łączymy usługi medyczne oraz sprzedaż okularów i soczewek w jednym miejscu, zapewniając profesjonalną obsługę i opiekę lekarzy specjalistów.

Podstawa firmy

Jesteśmy zgranym zespołem. Zależy nam na najlepszym dobraniu okularów lub soczewek kontaktowych naszym klientom. Priorytetem naszej firmy jest systematyczne podnoszenie kwalifikacji, dzięki specjalistycznym szkoleniom. Zapraszamy do odwiedzenia nas w jednym z 6 naszych salonów, w różnych lokalizacjach Lublina.

Jesteśmy w programach:
Rodzina Trzy Plus,
Lubelska Karta Seniora
Regionalna Karta Dużej Rodziny

Krok w krok za nowościami

Certyfikat firmy Zeiss dla Salonów Optycznych Wrzos

Polecamy nowoczesne konstrukcje i uszlachetnienia szkieł, które dzięki obliczeniom komputerowym i cyfrowej produkcji są ciągle doskonalone i do niedawna, możliwe tylko w sferze marzeń. W bogatym asortymencie naszych salonów znajdą Państwo również soczewki kontaktowe. Każdego roku pojawiają się nowe, zdrowsze, prawie nieodczuwalne na oczach, dla coraz to większego zakresu wad.

Obróbkę szkieł okularowych wykonujemy wyłącznie na nowoczesnym sprzęcie cyfrowym (Essilor Mister Blue), który daje olbrzymie możliwości prawidłowego i estetycznego dopasowania soczewek do każdej oprawy.

Bazujemy od lat na markowych soczewkach okularowych firmy Zeiss i Hoya.

Wykonujemy badania i pomiary wzroku na urządzeniach firmy Zeiss: iProfiler, Biometr, elektroniczny foropter…